Trénovat se vyplatí

aneb s naší měsíční přípravou dojdeme až na měsíc.

Doufáme, že nepodceňujete zimní přípravu pro nadcházející rok. My totiž tvrdě trénujeme, aby nějaký ten pohár zůstal letos u nás.

Ti co se ráno rozcvičují rychlým oblékáním, na lačno si dávají běh na autobus, přestávky ve škole či práci tráví protáhováním prstů po dotykové obrazovce svého mobilu a doma celé odpoledne posilují břišní svalstvo sedy lehy na gauči u televize, mají nejvyšší čas odtrhnout se od pravidelného vzpírání vánočního cukroví a začít shazovat poctivě nabraná kila.

Někdo může namítat, že za ten den již má protáhnuté a posílené úplně celé tělo, ale pro ty ostatní je tu každé úterý v 16:30 trénink s hasiči. Přes zimu v kulturním domě a v létě v areálu za hasičskou zbrojnicí.

Tak na viděnou na stupních vítězů.

Náměsíčný hasič, hasič jdoucí na měsíc