Plesová sezóna 2019

Kurek, Poštulka

Mokrý, Poštulka

Účast našich hasičů na Big holiday CUPu

… aneb i do bolka eště kopnut umime.

Tak, jak už je každý rok zvykem, probíhal i tento rok v prvním týdnu prázdnin mezinárodní turnaj v malé kopané. Naši borci v tom uviděli šanci, jak ukázat co v nich je a zúčastnili se. Tým byl složen z hasičů a doplněn z řad fotbalistů, kteří byli ochotni hrát s našim týmem.

I přes očekávání, že se nedostaneme ani ze základní skupiny, proplul tým bez větších potíží prvním dnem turnaje, kde utrpěl porážku pouze proti holkám z Baníku.

Druhý den nás čekal zápas s favoritem turnaje ze Slovenska. Od 11:30 jsme sváděli bitvu s našimi sousedy, ale jediný gól se podařilo dát pouze Martinovi. Zápas skončil se skóre 6:0 pro naše soupeře. I tak můžeme toto vypadnutí v prvním kole vyřazovacích bojů považovat za velký úspěch. Naši borci se tedy umístili v první šestnáctce nejlepších týmů. Celkově se umístili na 26. místě z 55 zúčastněných týmů. Nakonec bych rád doplnil, že tým ze Slovenska, který nás porazil, se ukázal a jako favorit turnaje a odvezl si domů cenu za krásné 2. místo.

Hasiči Darkovice na Big holiday CUP

Závěrem děkujeme také TJ Darkovice za půjčení dresů.