ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: ve čtvrtek 15.8. v 17:00.
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 21.7. v 10:00.Úklid akce "Odpoledne s hasiči"
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.7. v 8:00.Příprava akce "Odpoledne s hasiči" už v 8
OZNÁMENÍ: všichni: v pátek 19.7. v 17:00.Příprava akce "Odpoledne s hasiči" - zrušeno kvůli pohřbu
SOUTĚŽ: muži, ženy, žáci: v sobotu 13.7. v 14:30.Sraz na hřišti. Česko-polské hasičské závody - "Bezpečnost nade vše"
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 13.7. v 12:00.Příprava Česko-polské hasičské soutěže - "Bezpečnost nade vše"

Oficiální pozvánka na oslavy 700 let založení obce Bogunice

Dostali jsme oficiální pozvánku na hasičské závody v Bogunicích, které se uskuteční 14. května 2016

V pátek 1. dubna dorazila na obecní úřad do Darkovic pětičlenná delegace vysokých představitelů obce Bogunice, hasičů z Bogunic a gminy Lyski předat oficiální pozvánku na jejich hasičské závody u příležitosti 700 let založení obce.

Po nás je požadováno, abychom dorazili se dvěma 6-ti člennými hlídkami, které budou soutěžit proti ostatním 10 hasičským sborům. Všechno to proběhne vyřazovacím způsobem stylu pavouk (letadlo) - lepší postupuje do dalšího kola. Soutěžit se bude v požárním útoku a jejich štafetě. Veškeré pravidla disciplín byly také dodány, jak v polštině tak i českém překladu.

Proto je zapotřebí každá dobrá duše, která nám pomůže jak se soutěží, tak navázáním dobrých přátelských vztahů.

Oficiální pozvánka na oslavy 700 let založení obce Bogunice