ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: ve čtvrtek 15.8. v 17:00.
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 21.7. v 10:00.Úklid akce "Odpoledne s hasiči"
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.7. v 8:00.Příprava akce "Odpoledne s hasiči" už v 8
OZNÁMENÍ: všichni: v pátek 19.7. v 17:00.Příprava akce "Odpoledne s hasiči" - zrušeno kvůli pohřbu
SOUTĚŽ: muži, ženy, žáci: v sobotu 13.7. v 14:30.Sraz na hřišti. Česko-polské hasičské závody - "Bezpečnost nade vše"
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 13.7. v 12:00.Příprava Česko-polské hasičské soutěže - "Bezpečnost nade vše"

Nové dresy

Po několika letech jsme obnovili dresy sportovního družstva.

Po deseti letech jsme obnovili dresy, které už dosluhovaly. Poprvé byly světu představeny 27.5.2016 na noční soutěži (3. kolo NHHL 2016) v Darkovicích.

Staré dresy měly pouze kombinaci tmavě modré s bílou barvou a vzadu nápis "SDH Darkovice".

Nové dresy mají kombinaci černé, červené a fluorescenční zelené. I když jsme návrh měli zpracován již před rokem, celý rok jsme sháněli sponzory, kterým tímto děkujeme.

Sponzoři nových dresů:

• Zemní práce - Martin Mokrý
  • Doprava, zemní práce - Radek Jaroš
  • Ohňostroje - Zbyněk Vařecha
  • Kněžek s.r.o.
Nový dres SDH Darkovice - zepředu Nový dres SDH Darkovice - zezadu

Vyrobila firma Bison sportswear s.r.o.