MUŽI: ve čtvrtek 23.5. v 16:00
DOROST: ve čtvrtek 23.5. v 16:00
ŽÁCI: ve čtvrtek 23.5. v 16:00

OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 8.6. v 9:00. Příprava a zabezpečení 5km běhu CZ-PL projektu
ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: ve středu 5.6. v 17:00.
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 26.5. v 7:00. Globus CUP
SOUTĚŽ: žáci: v sobotu 25.5. v 7:45. TFA Hošťálkovice
SOUTĚŽ: muži: v sobotu 25.5. v 7:30. TFA Petřvald
SOUTĚŽ: žáci: v sobotu 18.5. v 18:00. Děhylov - noční

Nově vymalované prostory hasičské zbrojnice

První vymalování hasičské zbrojnice od rekonstrukce.

Starosta sboru dobrovolných hasičů děkuje všem, kteří pomohli při znovu vymalování hasičské zbrojnice.

Chtěl bych touto cestou poděkovat členům výboru SDH Darkovice, kteří zajistili znovu vymalování prostor Hasičské zbrojnice, zvláště pak sálu, kde je nově, ručně namalovaný nástěnný obraz naši původní, staré hasičské zbrojnice.

Dále pak chci poděkovat všem aktivním členům výboru a Výjezdové jednotky a také naši hasičské mládeži, za ochotu, obětavost a aktivitu při vystěhování interiérů před malováním, úklidu a znovu nastěhování vybavení do nově vymalovaných prostor.

Tímto svým přístupem znovu přesvědčili, že je na tyto členy sboru, opravdu spolehnutí. Svou dobrovolnou prací, kterou opět bez nároků na odměnu, přispěli tentokrát ke zkrášlení prostor naší Hasičské zbrojnice.

Za což jim všem patří velký dík.

Starosta SDH Darkovice Josef Koterec

Album z akce: 16. 9. 2016 Znovu vymalování hasičské zbrojnice s novou malbou na zdi