ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: ve čtvrtek 15.8. v 17:00.
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 21.7. v 10:00.Úklid akce "Odpoledne s hasiči"
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.7. v 8:00.Příprava akce "Odpoledne s hasiči" už v 8
OZNÁMENÍ: všichni: v pátek 19.7. v 17:00.Příprava akce "Odpoledne s hasiči" - zrušeno kvůli pohřbu
SOUTĚŽ: muži, ženy, žáci: v sobotu 13.7. v 14:30.Sraz na hřišti. Česko-polské hasičské závody - "Bezpečnost nade vše"
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 13.7. v 12:00.Příprava Česko-polské hasičské soutěže - "Bezpečnost nade vše"

Nově vymalované prostory hasičské zbrojnice

První vymalování hasičské zbrojnice od rekonstrukce.

Starosta sboru dobrovolných hasičů děkuje všem, kteří pomohli při znovu vymalování hasičské zbrojnice.

Chtěl bych touto cestou poděkovat členům výboru SDH Darkovice, kteří zajistili znovu vymalování prostor Hasičské zbrojnice, zvláště pak sálu, kde je nově, ručně namalovaný nástěnný obraz naši původní, staré hasičské zbrojnice.

Dále pak chci poděkovat všem aktivním členům výboru a Výjezdové jednotky a také naši hasičské mládeži, za ochotu, obětavost a aktivitu při vystěhování interiérů před malováním, úklidu a znovu nastěhování vybavení do nově vymalovaných prostor.

Tímto svým přístupem znovu přesvědčili, že je na tyto členy sboru, opravdu spolehnutí. Svou dobrovolnou prací, kterou opět bez nároků na odměnu, přispěli tentokrát ke zkrášlení prostor naší Hasičské zbrojnice.

Za což jim všem patří velký dík.

Starosta SDH Darkovice Josef Koterec

Album z akce: 16. 9. 2016 Znovu vymalování hasičské zbrojnice s novou malbou na zdi