OZNÁMENÍ: Delegáti: v sobotu 1.2. v 16:00. Valná hromada OSP Raszczyce
ŠKOLENÍ: Pilaři, výjezdová jednotka: v pátek 31.1. v 16:30. Můžou i ostatní členové výjezdovky
OZNÁMENÍ: Výkonný výbor: v úterý 21.1. v 17:00. Výborová schůze

Plesová sezóna 2020

Kusiak, Poštulka

Fojtík, Šink

Brož

Dudek, Kusiak

Fojtík, Pustelník

Hanel, Hruška

Nově vymalované prostory hasičské zbrojnice

První vymalování hasičské zbrojnice od rekonstrukce.

Starosta sboru dobrovolných hasičů děkuje všem, kteří pomohli při znovu vymalování hasičské zbrojnice.

Chtěl bych touto cestou poděkovat členům výboru SDH Darkovice, kteří zajistili znovu vymalování prostor Hasičské zbrojnice, zvláště pak sálu, kde je nově, ručně namalovaný nástěnný obraz naši původní, staré hasičské zbrojnice.

Dále pak chci poděkovat všem aktivním členům výboru a Výjezdové jednotky a také naši hasičské mládeži, za ochotu, obětavost a aktivitu při vystěhování interiérů před malováním, úklidu a znovu nastěhování vybavení do nově vymalovaných prostor.

Tímto svým přístupem znovu přesvědčili, že je na tyto členy sboru, opravdu spolehnutí. Svou dobrovolnou prací, kterou opět bez nároků na odměnu, přispěli tentokrát ke zkrášlení prostor naší Hasičské zbrojnice.

Za což jim všem patří velký dík.

Starosta SDH Darkovice Josef Koterec

Album z akce: 16. 9. 2016 Znovu vymalování hasičské zbrojnice s novou malbou na zdi