ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: ve čtvrtek 15.8. v 17:00.
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 21.7. v 10:00.Úklid akce "Odpoledne s hasiči"
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.7. v 8:00.Příprava akce "Odpoledne s hasiči" už v 8
OZNÁMENÍ: všichni: v pátek 19.7. v 17:00.Příprava akce "Odpoledne s hasiči" - zrušeno kvůli pohřbu
SOUTĚŽ: muži, ženy, žáci: v sobotu 13.7. v 14:30.Sraz na hřišti. Česko-polské hasičské závody - "Bezpečnost nade vše"
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 13.7. v 12:00.Příprava Česko-polské hasičské soutěže - "Bezpečnost nade vše"

Nové šifrované spojení na tento web

Jako vánoční dárek Vám přinášíme šifrované spojení, přes které přistupujete na tyto stránky.

Od 24.12.2016 přistupujete na tyto stránky přes šifrované spojení https. To znamená, že data přenášená ze serveru až ke klientovi jsou šiforána a zabezpečena a nemůže dojít k jakémukoliv pozměnění při přenosu.

Šifrování je zabezpečeno certifikátem, o jehož ověření se stará služba Let's Encrypt. Certifikát je vydáván pouze na omezenou dobu - služba Let's Encrypt vydává certifikáty na 3 měsíce, poté je automaticky prodloužen.

I vyhledávače tvrdí, že upřednostňují šifrované verze webů před nešifrovanými. Veškerý provoz by měl být také automaticky přesměrován na šifrovanou verzi a uživatel by neměl nic poznat.