OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 11.5. v 9:00. Příprava a zabezpečení 5km běhu CZ-PL projektu
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 5.5. v 9:00. Mše sv. v kostele. Příprava posezení v HZ.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 9:00. Velký jarní úklid hasičské zbrojnice.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 8:00. Sběr šrotu
OZNÁMENÍ: všichni, výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:30. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro MŠ a ZŠ.
SOUTĚŽ: muži: v sobotu 13.4. v 9:00. TFA Hnojník

V sobotu 27.4. během sběru velkoobjemového odpadu organizují hasiči sběr železného šrotu od 8:00 hodin
Železný šrot připravte před své pozemky.

Opavská rally 2018

OSH Opava spolu s OORR, ředitel Územního Odboru Opava HZS Moravskoslezského kraje, SDH Štěpánkovice, SDH Bolatice a okrsek 11 Vás srdečně zve na 1. ročník putovní Opavské rally pro JSDH obcí

Soutěž se koná v sobotu 17. března 2018. Soutěž je určena pro 4 členná družstva (1+3) a všichni členové družstva musí byt členové JSDH obce. Je rozdělena do dvou kategorií JSDH V a společně JSDH II a III.

Prezentace bude ve Štěpánkovicích u hasičské zbrojnice. Zahájení soutěže bude upřesněno. Stanoviště se budou nacházet v okolí obcí Štěpánkovice a Bolatice.

Plánovaná stanoviště:

• Test PO (možnost následného dodělání odbornosti Hasič III),
  • Netradiční štafeta TFA,
  • 3 x bojové rozvinutí (vyhledávaní, požární útok, poskytování první pomoci atd.).
Na stanovištích bude časový limit 15 minut. Po překročení nebo po porušení taktických postupů budou udělovány trestné body. Také bude hned na místě proveden krátký debriefing.

Startovné činí 400,-Kč za družstvo

Podrobnosti naleznete v příloze: Opavská rally 2018.pdf