OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.10. v 8:30. Velký podzimní úklid hasičské zbrojnice
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.10. v 8:00. Sběr šrotu
OZNÁMENÍ: muži, dorost, žáci: v úterý 16.10. v 16:00. Přesouváme tréninky z venku dovnitř. Takže první trénink v KD. Přezuvky sebou.
OZNÁMENÍ: Strojníci, výjezdová jednotka: v pátek 12.10. v 16:40. Setkání strojníků (Funkční zkoušky čerpadel) v Dobroslavicích v 17:00

Nově získané odbornosti žáků

Deset žáků splnilo zkoušky a obdrželi tak odznáček odbornosti - preventisti a strojníci.

Hasiči ze Závady už podruhé pořádali pro okolní sbory pracující s mládeží zkoušky odborností. Zkoušky probíhali ve spolupráci s OSH Opava, kdy zkoušejícími byli rozhodčí s patřičnou kvalifikací - Jan Durlák (Dobroslavice), Pavel Cyrus (Bobrovníky), Jakub Hilšer (Rohov). Zkoušky probíhaly dle předem zveřejněného harmonogramu, kdy každý sbor přijel na určený čas.

Za Darkovice získali tyto odbornosti:

• Preventista-Junior: Štěpán Novák, Sebastián Mokrý, Jan Kočí, Ondřej Halfar
  • Strojník-Junior: Vojtěch Hanel, Jan Spallek
  • Preventista: Štěpánka Spallková
  • Strojník: Výtisk Filip, Jan Lazar, Ondřej Wažik
  • Bohužel odbornost Preventista nezískali: Dominik Vicenec, Natálie Smutná

Za získanou odbornost obdržel každý diplom, potvrzení do doložky členského průkazu a malý odznáček na dres.

Odznaky odbornosti 2018