OZNÁMENÍ: dorost, žáci: ve čtvrtek 14.11. v 16:00. V 16:45 je objednaná Nerf aréna a Archery game v Zábavním centru Horník. Přezůvky a kuklu s sebou. Trénink nebude.
ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: ve středu 13.11. v 17:00.
OZNÁMENÍ: muži, dorost, žáci: v úterý 12.11. v 16:00. Trénink v HZ, v KD jsou důchodci.

Nově získané odbornosti žáků

Deset žáků splnilo zkoušky a obdrželi tak odznáček odbornosti - preventisti a strojníci.

Hasiči ze Závady už podruhé pořádali pro okolní sbory pracující s mládeží zkoušky odborností. Zkoušky probíhali ve spolupráci s OSH Opava, kdy zkoušejícími byli rozhodčí s patřičnou kvalifikací - Jan Durlák (Dobroslavice), Pavel Cyrus (Bobrovníky), Jakub Hilšer (Rohov). Zkoušky probíhaly dle předem zveřejněného harmonogramu, kdy každý sbor přijel na určený čas.

Za Darkovice získali tyto odbornosti:

• Preventista-Junior: Štěpán Novák, Sebastián Mokrý, Jan Kočí, Ondřej Halfar
  • Strojník-Junior: Vojtěch Hanel, Jan Spallek
  • Preventista: Štěpánka Spallková
  • Strojník: Výtisk Filip, Jan Lazar, Ondřej Wažik
  • Bohužel odbornost Preventista nezískali: Dominik Vicenec, Natálie Smutná

Za získanou odbornost obdržel každý diplom, potvrzení do doložky členského průkazu a malý odznáček na dres.

Odznaky odbornosti 2018