OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 11.5. v 9:00. Příprava a zabezpečení 5km běhu CZ-PL projektu
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 5.5. v 9:00. Mše sv. v kostele. Příprava posezení v HZ.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 9:00. Velký jarní úklid hasičské zbrojnice.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 8:00. Sběr šrotu
OZNÁMENÍ: všichni, výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:30. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro MŠ a ZŠ.
SOUTĚŽ: muži: v sobotu 13.4. v 9:00. TFA Hnojník

V sobotu 27.4. během sběru velkoobjemového odpadu organizují hasiči sběr železného šrotu od 8:00 hodin
Železný šrot připravte před své pozemky.

Nově získané odbornosti žáků

Deset žáků splnilo zkoušky a obdrželi tak odznáček odbornosti - preventisti a strojníci.

Hasiči ze Závady už podruhé pořádali pro okolní sbory pracující s mládeží zkoušky odborností. Zkoušky probíhali ve spolupráci s OSH Opava, kdy zkoušejícími byli rozhodčí s patřičnou kvalifikací - Jan Durlák (Dobroslavice), Pavel Cyrus (Bobrovníky), Jakub Hilšer (Rohov). Zkoušky probíhaly dle předem zveřejněného harmonogramu, kdy každý sbor přijel na určený čas.

Za Darkovice získali tyto odbornosti:

• Preventista-Junior: Štěpán Novák, Sebastián Mokrý, Jan Kočí, Ondřej Halfar
  • Strojník-Junior: Vojtěch Hanel, Jan Spallek
  • Preventista: Štěpánka Spallková
  • Strojník: Výtisk Filip, Jan Lazar, Ondřej Wažik
  • Bohužel odbornost Preventista nezískali: Dominik Vicenec, Natálie Smutná

Za získanou odbornost obdržel každý diplom, potvrzení do doložky členského průkazu a malý odznáček na dres.

Odznaky odbornosti 2018