OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 11.5. v 9:00. Příprava a zabezpečení 5km běhu CZ-PL projektu
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 5.5. v 9:00. Mše sv. v kostele. Příprava posezení v HZ.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 9:00. Velký jarní úklid hasičské zbrojnice.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 8:00. Sběr šrotu
OZNÁMENÍ: všichni, výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:30. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro MŠ a ZŠ.
SOUTĚŽ: muži: v sobotu 13.4. v 9:00. TFA Hnojník

V sobotu 27.4. během sběru velkoobjemového odpadu organizují hasiči sběr železného šrotu od 8:00 hodin
Železný šrot připravte před své pozemky.

Nové hasičské vozidlo Fabia Combi

Na konci února nám bylo předáno do užívání auto Fabia II Combi 1.4

Na konci února bylo předáno a 27.2.2018 dorazilo do Darkovic nové osobní vozidlo Škoda Fabia II Combi. Bezúplatným převodem bylo převedeno od HZS MSK do majetku obce Darkovice. Sloužit bude pro potřeby výjezdové jednotky, snadnější přesun na určitá školení a pro příhraniční spolupráci, zejména spolupráci s družební obcí Raszczyce.

Jedná se o benzínovou verzi o objemu 1.4 litru a výkonu 63kW. Pětidvéřová zvětšená combi verze s pěti místy k sezení. Automobil (r. výroby 2008) je navíc opatřen i tažným zařízením.

Děkujeme tímto zástupcům HZS MSK, celému HZS MSK, zastupitelstvu obce Darkovice, výboru SDH Darkovice, veliteli jednotky M. Mokrému a D. Halfarovi za obětovaný čas a úspěšné vyřízení převodu pro toto vozidlo.