Plesová sezóna 2019

Myslivec

Koterec

Odpoledne s hasiči

Zveme Vás na odpoledne s hasiči v sobotu 28. července 2018. Budou připraveny jak soutěže pro dospělé tak i pro děti.

Odpoledne s hasiči

Přijďte se opět po roce pobavit na "Odpoledne s hasiči". V sobotu 28. července 2018 od 15 hod. v prostorách za hasičskou zbrojnicí. Těšit se můžete na spoustu her jak pro děti tak pro dospělé. Zaženete u nás hlad i žízeň. Budeme opékat makrely, bramboráky, langoše i palačinky. Ke kávě nabízíme domácí buchty a další sladkosti.
Vezměte děti, rodiče, prarodiče, tety i strýčky. Všichni se u nás skvěle pobaví.

Upozornění pro řidiče: V průběhu akce bude uzavřena ulice Kučoviny v úseku od hasičské zbrojnice k ulici Pod Svahem. Možná objížďka po ulici Pod Svahem.

A ještě fotky z loňského roku: www.sdh-darkovice.cz/foto/2017/07-29-odpoledne-s-hasici/