Aktuality

Aktualizace webu

Příští trénink

MUŽI: v úterý 16.10. v 16:00
DOROST: v úterý 16.10. v 16:00
ŽÁCI: v úterý 16.10. v 16:00

Oznámení

OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.10. v 8:30. Velký podzimní úklid hasičské zbrojnice
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.10. v 8:00. Sběr šrotu
OZNÁMENÍ: Strojníci, výjezdová jednotka: v pátek 12.10. v 16:40. Setkání strojníků (Funkční zkoušky čerpadel) v Dobroslavicích v 17:00

Tabulka ligy

Hlučínská liga mládeže

Noční hlučínská hasičská liga

Návštěvnost

Kategorie: Videa z netu

TFA Ostravská věž 2018

4.9.2018 TFA Ostrava - součást Českého poháru v TFA 2018

Článek a fotogalerie Bruntálského deníku
Vysílání České Televize ve Studiu 6 (v čase 49:11-57:44) a Událostech v regionech (v čase 2:12-3:50)

Časem jsme zjistili, že i když soutěž probíhala v pracovní den a nedávali jsme nikde reklamu o účasti na soutěži, tak si mnoho lidí našlo čas, vyhledali si živý přenos či zpětný záznam a fandili z poza obrazovek. Děkujeme našim fanouškům za podporu.

Celý záznam živého přenosu od Fire TV:

minutáž ve videu:
0:25:35 slavnostní zahájení
0:38:40 průzkum tratě - 3. úsek
0:49:15 naše zkouška 3. úseku
0:54:55 (9h 30min) start prvních závodníků
3:50:24 Jan Koterec - 1. úsek
4:00:15 Jan Koterec - 2. úsek (i s dvěmi pauzami rychlejší než Václav)
4:11:04 Jan Koterec - 3. úsek
4:20:17 Jan Koterec - 4. úsek
5:41:36 Václav Koterec - 1. úsek
5:52:04 Václav Koterec - 2. úsek
6:02:57 Václav Koterec - 3. úsek
6:12:23 Václav Koterec - 4. úsek
7:12:00 naše zamávaní do kamery fanouškům sledujícím živý přenos
7:19:30 slavnostní ukončení
7:27:00 Jan Koterec - 4. místo

náhodné:
2:14:30 Miroslav Balada - 1. úsek
2:24:52 Miroslav Balada - 2. úsek
2:34:43 Miroslav Balada - 3. úsek
2:44:05 Adam Ryš - 1. úsek
2:45:12 Miroslav Balada - 4. úsek
2:54:05 Tomáš Goldenstein - 1. úsek
2:56:53 Adam Ryš - 2. úsek
2:59:21 Petr Svátek - 3. úsek a nezastavení časomíry; Adam Ryš - bariéra
3:04:26 Tomáš Goldenstein - 2. úsek
3:07:08 Adam Ryš - 3. úsek
3:14:00 Tomáš Goldenstein - 2. úsek
3:24:23 Tomáš Goldenstein - 3. úsek
4:14:35 start Dušan Pokorný
5:49:27 start Lukáš Blažek
5:57:33 start Haderka Jan a Viej Roman - vyrovnaný souboj
6:05:50 start Denisa Vápeníková

umístěníst.č.běžecčas (s)časy jednotlivých úseků
do 35 let
15.45Jan Koterec8:13,0= 1:33,76 + 2:52,05 + 1:21,31 + 2:25,88
21.73Václav Koterec8:38,4= 1:31,02 + 2:58,45 + 1:29,65 + 2:39,25