SOUTĚŽ: muži: v sobotu 23.3. v 8:00. TFA Drnholecký železný hasič

Kurek, Poštulka

Mokrý, Poštulka

Opavská rally 2019

OSH Opava spolu s OORR, ředitel Územního Odboru Opava HZS Moravskoslezského kraje, SDH Březová u Vítkova a okrsek 3 Vás srdečně zve na 2. ročník putovní Opavské rally pro JSDH obcí

Soutěž se koná v sobotu 6. dubna 2019. Soutěž je určena pro 4 členná družstva (1+3) a všichni členové družstva musí byt členové JSDH obce. Počet příslušníku HZS ČR, ZÚ Hlučín nebo HZS podniku je omezen na jednoho, jeho funkce v družstvo, bude jako hasič nebo strojník. Je rozdělena do dvou kategorií JSDH V a společně JSDH II a III.

Prezentace bude v Březové u Vítkova - hasičská zbrojnice. Čas prezentace bude upřesněn, dle počtu přihlášených družstev (max družstev v soutěži 30). Stanoviště se budou nacházet v okolí obce.

Plánovaná stanoviště:

• Test PO,
  • Netradiční štafeta TFA,
  • 3 x bojové rozvinutí (vyhledávaní, požární útok, poskytování první pomoci atd.).
Na stanovištích bude časový limit 15 až 20 minut. Po překročení času nebo po porušení taktických postupů budou udělovány trestné body. Také bude hned na místě proveden krátký debriefing.

Startovné činí 400,-Kč za družstvo

Podrobnosti naleznete v příloze: Opavská rally 2019.docx