ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: ve čtvrtek 15.8. v 17:00.
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 21.7. v 10:00.Úklid akce "Odpoledne s hasiči"
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.7. v 8:00.Příprava akce "Odpoledne s hasiči" už v 8
OZNÁMENÍ: všichni: v pátek 19.7. v 17:00.Příprava akce "Odpoledne s hasiči" - zrušeno kvůli pohřbu
SOUTĚŽ: muži, ženy, žáci: v sobotu 13.7. v 14:30.Sraz na hřišti. Česko-polské hasičské závody - "Bezpečnost nade vše"
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 13.7. v 12:00.Příprava Česko-polské hasičské soutěže - "Bezpečnost nade vše"

Česko-polské hasičské závody - "Bezpečnost nade vše"

Wójt Gminy Lyski a Starosta Obce Darkovice Vás zvou na Hasičské závody.

Wójt Gminy Lyski a Starosta Obce Darkovice Vás zvou na Hasičské závody - "Bezpečnost nade vše" v rámci projektu Rozvoj spolupráce díky tradici v obcích Lyski a Darkovice.

Závody proběhnou v sobotu 13.7.2019 na fotbalovém hřišti v Darkovicích v 15:00.

Projekt je spolufinancovaný z fondů Evropský fond pro regionální rozvoj a ze státního rozpočtu RP Překračujeme hranice.

Pravidla pro soutěž: Pravidla

Česko-polské hasičské závody - Bezpečnost nadevše

Provedení je libovolné.
I umístění stroje je libovolné. Česko-polské hasičské závody - Bezpečnost nadevše