OZNÁMENÍ: dorost, žáci: ve čtvrtek 14.11. v 16:00. V 16:45 je objednaná Nerf aréna a Archery game v Zábavním centru Horník. Přezůvky a kuklu s sebou. Trénink nebude.
ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: ve středu 13.11. v 17:00.
OZNÁMENÍ: muži, dorost, žáci: v úterý 12.11. v 16:00. Trénink v HZ, v KD jsou důchodci.

Česko-polské hasičské závody - "Bezpečnost nade vše"

Wójt Gminy Lyski a Starosta Obce Darkovice Vás zvou na Hasičské závody.

Wójt Gminy Lyski a Starosta Obce Darkovice Vás zvou na Hasičské závody - "Bezpečnost nade vše" v rámci projektu Rozvoj spolupráce díky tradici v obcích Lyski a Darkovice.

Závody proběhnou v sobotu 13.7.2019 na fotbalovém hřišti v Darkovicích v 15:00.

Projekt je spolufinancovaný z fondů Evropský fond pro regionální rozvoj a ze státního rozpočtu RP Překračujeme hranice.

Pravidla pro soutěž: Pravidla

Česko-polské hasičské závody - Bezpečnost nadevše

Provedení je libovolné.
I umístění stroje je libovolné. Česko-polské hasičské závody - Bezpečnost nadevše