OZNÁMENÍ: Strojníci, výjezdová jednotka: v pátek 23.10. v 16:30. Setkání strojníků ve Darkovicích v 17:00 na hrázi. Zrušeno, kvůli omezením COVID.
OZNÁMENÍ: muži, dorost, žáci: v úterý 20.10. v 16:00. Dle nařízení vlády, kvůli COVID, zrušeny tréninky na 2 týdny.

Poděkování za uskutečnění zábavného večera

Poděkování starosty sboru za uskutečnění zábavného večera pro hasičskou mládež v pátek 26.6.

Poděkování

Děkuji vedoucím hasičské mládeže a všem ochotným hasičkám a hasičům, za uskutečnění zábavného večera plného soutěží a her pro naši hasičskou mládež.
Rovněž chci poděkovat rodičům, za umožnění dětem, zúčastnit se této akce konané u příležitosti ukončení letošního školního roku.
Akce se uskutečnila dne 26. 6 .2020 a vzhledem k nepřízni počasí v sále Hasičské zbrojnice.
Starosta SDH Darkovice

Poděkování za uskutečnění zábavného večera