MUŽI: ve čtvrtek 24.9. v 16:00
DOROST: ve čtvrtek 24.9. v 16:00
ŽÁCI: ve čtvrtek 24.9. v 16:00

OZNÁMENÍ: Strojníci, výjezdová jednotka: v pátek 23.10. v 16:30. Setkání strojníků ve Darkovicích v 17:00 na hrázi
SOUTĚŽ: žáci: v pondělí 28.9. v 7:30. HLM Dobroslavice
SOUTĚŽ: muži, dorost: v neděli 27.9. v 12:00. Okrsková soutěž Dobroslavice
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 27.9. v 8:30. HLM Závada
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 20.9. v 7:30. HLM Markvartice
SOUTĚŽ: muži: v sobotu 19.9. v 8:30. TFA Bohuslavice

Dotace MSK - Podpora sborů dobrovolných hasičů v roce 2020

2020 - Jedná se o dotační program kde poskytovatelem dotace je Moravskoslezský kraj a budou poskytovány dotace na projekty zaměřené na činnost pobočných spolků hasičů, na podporu požárního sportu, prezentace požární ochrany veřejnosti, udržování hasičských tradic, informování o historii hasičstva a zachování historické požární techniky. Cílem podpory daného účelu je přispět k rozvoji dobrovolného hasičstva v Moravskoslezském kraji.

Dotace MŠMT - Program Můj klub 2020

2020 - Výzva je zaměřena na podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot, které se věnují sportování dětí a mládeže.

Dotace MSK - Podpora sborů dobrovolných hasičů v roce 2019

2019 - Jedná se o dotační program kde poskytovatelem dotace je Moravskoslezský kraj a budou poskytovány dotace na projekty zaměřené na činnost pobočných spolků hasičů, na podporu požárního sportu, prezentace požární ochrany veřejnosti, udržování hasičských tradic, informování o historii hasičstva a zachování historické požární techniky. Důvodem podpory daného účelu je přispět k rozvoji dobrovolného hasičstva v Moravskoslezském kraji.

Dotace MŠMT - Program Můj klub 2019

2019 - Jedná se o dotační neinvestiční program státní podpory sportu pro spolky na léta 2017-2019.

Dotace MSK - Podpora dobrovolných hasičů v roce 2018

2018 - Jedná se o dotační program kde poskytovatelem dotace je Moravskoslezský kraj a budou poskytovány dotace na projekty zaměřené na činnost pobočných spolků hasičů, na podporu požárního sportu, prezentace požární ochrany veřejnosti, udržování hasičských tradic, informování o historii hasičstva a zachování historické požární techniky. Důvodem podpory daného účelu je přispět k rozvoji dobrovolného hasičstva v Moravskoslezském kraji.

Dotace MŠMT - Program Můj klub 2018

2018 - Jedná se o dotační neinvestiční program státní podpory sportu pro spolky na léta 2017-2019.

Dotace MŠMT - Program VIII 2017

2017 - Poprvé jsme vyzkoušeli podat žádost o dotaci na sport v Programu VIII - "Organizace sportu ve sportovních klubech a tělovýchovných jednotách" pro rok 2017

Projekt cz-pl

2011 - Název mikroprojektu: Rozvoj spolupráce hasičských sborů Darkovic a Lyski