MUŽI: ve čtvrtek 24.5. v 16:00
DOROST: ve čtvrtek 24.5. v 16:00
ŽÁCI: ve čtvrtek 24.5. v 16:00

OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v sobotu 16.6. v 15:00. SDH Darkovičky požadují Liaz na ukázku techniky od 15:00
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 27.5. v 7:00. Globus CUP
SOUTĚŽ: muži: v sobotu 26.5. v 13:30. Bohumín-Šunychl
OZNÁMENÍ: Kdo chce jet: v sobotu 26.5. v 13:00. OSP Raszczyce chce Mercedes-Benz na ukázku od 14:00. Zájemci hlaste se veliteli.
SOUTĚŽ: žáci: v sobotu 26.5. v 7:45. TFA Hošťálkovice
SOUTĚŽ: muži: v pátek 25.5. v 20:00. NHHL Děhylov
SOUTĚŽ: dorost: v neděli 20.5. v 6:30. Hněvošice - okresní kolo. Průkazy pojištěnce, občanky a kroniku sebou
OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v sobotu 19.5. v 8:20. Asistence při vojenské akci na bunkrech.
OZNÁMENÍ: Organizátoři akce na bunkrech: v sobotu 19.5. v 7:30. Sraz u hasičárny.
SOUTĚŽ: muži: v pátek 18.5. v 20:30. NHHL Píšť
OZNÁMENÍ: Organizátoři akce na bunkrech: v pátek 18.5. v 15:00. Sraz u hasičárny.

Další osobní vybavení

Opasky

Polohovací pás Snaha Jaroměř SJ - 1 Hasič

Pracovní polohovací pás SJ - 1 Hasič je vybaven dvěma souměrně umístěnými postranními připojovacími prvky pro snadnější polohování a seřizování sponou. Pás je vyroben z vysokopevnostního popruhu z materiálu PES šíře 45 mm a k němu připevněná zádová opora má maximální šířku 120 mm. Při vývoji tohoto polohovacího pásu spolupracoval výrobce Snaha se zástupcem uživatelů - hasičským záchranným sborem.

Zádová opora poskytuje uživateli fyzickou oporu bez toho, aby zabraňovala pohybu paží nebo nohou. Pás není vybaven ramenními ani stehenními popruhy. K pásu je připojen spojovací prostředek 1,2 m dlouhý zachycovací popruh jako nedílná součást pásu.

Pracovní polohovací pás se používá na pracovní polohování a k opoře uživatele. Není určen k zachycování pádu.

Základní charakteristika :
  • Součástí polohovacího pásu Hasič je 1,2 m dlouhý zachycovací popruh
  • Polohovací pás SJ-1 Hasič splňuje požadavek ČSN EN 358
  • Barevná varianta - modrá (k dostání jsou i varianty - oranžová signální, žlutá signální, černá
Velikosti:
  • M: 80-90 cn
  • L: 90-100 cm
  • XL: 100-120 cm

Svítilny na přilby

Svítilna Led Lenser Hokus Fokus

LED LENSER Hokus Focus se řadí do kategorie supersvítivých výrobků. Kompaktní masivní hliníkové tělo upraveno eloxovaným matným povrchem a jemným protiskluzovým vroubkováním. Zdroj světla je extrasvítivá 1,2 5W galium-nitridová dioda o světelném toku 83 lm (lumenů) s životností až 100 000 hod., 12x jasnější než klasická 5 mm dioda s jasnou viditelností ze vzdálenosti 20 km. Počítačem navržený kolimátor má průměr 25 mm. Proud světla seřídíte otočením hlavy svítilny v úhlu 120° - od rozptýleného světla až po plně intenzivní jasně zaostřený kužel. Ovládá se vypínačem na spodní straně bateriové schránky. Svítilnu ocení nejen speciální jednotky, ale i širší veřejnost. Provedení je odolné proti běžné postřikové vodě, kontakty jsou ošetřeny pozlacením.
Nylonové pouzdro k zavěšení na opasek do šíře 50 mm.
Svítilna Led Lenser Hokus Fokus - nebezpečíVýrobce označil svítilnu výstražným trojúhelníkem upozorňujícím na intenzivní světlo.

Základní charakteristika :
  • LED - 1 x Cree
  • Délka - 128,5 mm
  • Šířka - tělo Ø 25 mm, hlava Ø 32 mm
  • Váha - 138 g (cca. 110 g bez baterií)
  • Světelný tok - 80 lm (lumenů)
  • Baterie - 3 x AAA
  • Barva světla - bílá
  • Energická nádrž (energy tank) - 5,4 Wh
  • Svítivá výdrž - 70 h

Svítilna Led Lenser Hokus Fokus Svítilna Led Lenser Hokus Fokus Svítilna Led Lenser Hokus Fokus Svítilna Led Lenser Hokus Fokus Svítilna Led Lenser Hokus Fokus Svítilna Led Lenser Hokus Fokus