OZNÁMENÍ: žáci: v neděli 17.2. v 10:30. Zkoušky odborností ml. hasičů v Závadě. Preventisti dva výkresy s obrázkem sebou. Přihlášeno 7 členů.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 16.2. v 9:00. Sraz v kulturním domě. Příprava plesu. Úklid následující den v 10:00

Plesová sezóna 2019

11.1. Zahrádkáři

Hostinec Na Zastávce
- bez hlídky

Koterec, Mokrý

Mokrý, Myslivec

Koterec, Mokrý

Mokrý, Poštulka

Další osobní vybavení

Opasky

Polohovací pás Snaha Jaroměř SJ - 1 Hasič

Pracovní polohovací pás SJ - 1 Hasič je vybaven dvěma souměrně umístěnými postranními připojovacími prvky pro snadnější polohování a seřizování sponou. Pás je vyroben z vysokopevnostního popruhu z materiálu PES šíře 45 mm a k němu připevněná zádová opora má maximální šířku 120 mm. Při vývoji tohoto polohovacího pásu spolupracoval výrobce Snaha se zástupcem uživatelů - hasičským záchranným sborem.

Zádová opora poskytuje uživateli fyzickou oporu bez toho, aby zabraňovala pohybu paží nebo nohou. Pás není vybaven ramenními ani stehenními popruhy. K pásu je připojen spojovací prostředek 1,2 m dlouhý zachycovací popruh jako nedílná součást pásu.

Pracovní polohovací pás se používá na pracovní polohování a k opoře uživatele. Není určen k zachycování pádu.

Základní charakteristika :
  • Součástí polohovacího pásu Hasič je 1,2 m dlouhý zachycovací popruh
  • Polohovací pás SJ-1 Hasič splňuje požadavek ČSN EN 358
  • Barevná varianta - modrá (k dostání jsou i varianty - oranžová signální, žlutá signální, černá
Velikosti:
  • M: 80-90 cn
  • L: 90-100 cm
  • XL: 100-120 cm

Svítilny na přilby

Svítilna Led Lenser Hokus Fokus

LED LENSER Hokus Focus se řadí do kategorie supersvítivých výrobků. Kompaktní masivní hliníkové tělo upraveno eloxovaným matným povrchem a jemným protiskluzovým vroubkováním. Zdroj světla je extrasvítivá 1,2 5W galium-nitridová dioda o světelném toku 83 lm (lumenů) s životností až 100 000 hod., 12x jasnější než klasická 5 mm dioda s jasnou viditelností ze vzdálenosti 20 km. Počítačem navržený kolimátor má průměr 25 mm. Proud světla seřídíte otočením hlavy svítilny v úhlu 120° - od rozptýleného světla až po plně intenzivní jasně zaostřený kužel. Ovládá se vypínačem na spodní straně bateriové schránky. Svítilnu ocení nejen speciální jednotky, ale i širší veřejnost. Provedení je odolné proti běžné postřikové vodě, kontakty jsou ošetřeny pozlacením.
Nylonové pouzdro k zavěšení na opasek do šíře 50 mm.
Svítilna Led Lenser Hokus Fokus - nebezpečíVýrobce označil svítilnu výstražným trojúhelníkem upozorňujícím na intenzivní světlo.

Základní charakteristika :
  • LED - 1 x Cree
  • Délka - 128,5 mm
  • Šířka - tělo Ø 25 mm, hlava Ø 32 mm
  • Váha - 138 g (cca. 110 g bez baterií)
  • Světelný tok - 80 lm (lumenů)
  • Baterie - 3 x AAA
  • Barva světla - bílá
  • Energická nádrž (energy tank) - 5,4 Wh
  • Svítivá výdrž - 70 h

Svítilna Led Lenser Hokus Fokus Svítilna Led Lenser Hokus Fokus Svítilna Led Lenser Hokus Fokus Svítilna Led Lenser Hokus Fokus Svítilna Led Lenser Hokus Fokus Svítilna Led Lenser Hokus Fokus