Návštěvní kniha

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 48
icon , Překážky odpovědět

Barva i vercajk na natírání překážek je kupeny. Koho údržba nenapadla, může kdykoliv začít natírat.

icon , - odpovědět

Děkuji všem domácím i rozhodčím z okolních sborů, kteří se aktivně podíleli na pořádání VI.kola Hlučínské ligy mládeže. Společně jsme úspěšně odvedli kus práce, na který můžeme být pyšní. Ještě jednou děkuji.

, - odpovědět

Dekuji vsem za dnesni privitani naseho Jiricka jako nejmladsiho clena sboru, strasne moc nas to potesilo :-)

, nástřikové terče odpovědět

Dobrý den, mohu se prosím zeptat kde jste pořídili ty průhledné nástřikové terče s časomírou?? Přede Vám děkuji za odpověď

icon odpověděl(a)

Dobrý den,
terče pořízeny od firmy KNĚZEK s.r.o. včetně časomíry.

icon , - odpovědět

Konečně parádní trénink včera.
Je to nádhera, když přijdou lidi taky pomoct a ne jenom kecat. Najednou se dá stihnout tolik věcí, že člověk až žasne.

, Kryštof odpovědět

Ještě jednou moc děkuji všem zúčastněným i nezúčastněným členům za včerejší přivítání mého syna - ano, nejmladšího člena sboru! 1
Velmi jste nás potěšili!! 3

, Jarní úklid odpovědět

Velký jarní úklid...19.3. ... komu to zas škube rukama? V zimě... 8

, Strom u Darkoviček odpovědět

6.2.2016 15:30:18 - Technická pomoc, odstranění nebezpečných stavů, naprasklé větve stromu. Darkovice, silnice mezi Darkovičkami a Vřesinou. Odstranění prasklé větve nalomeného stromu u silnice, větve hrozily pádem na vozovku. Výjezd 1+7 CAS K-25 Karosa Liaz 101.

Ten strom v tomto stavu tam byl cca 2 roky :-D . Cestáři při dvou prořezech podél cesty jej v tomto stavu vždy ponechali :-D . Z posledních x větrů nikdy nespadly větve na cestu z tohoto stromu. Z fotek je jasné (ví i ti, kdo tudy denně jezdí na Píšť), že ta vetěv nad silnici nezasahovala, viz druhá fotka :-D

odpověděl(a)

Tak když nas tam poslali tak co to tady řešiš

, Hlidka odpovědět

Čau, má někdo v sobotu čas koho sem se eště neptal? Bo bych potřeboval kohosik ku sobě na hlidku.

, - odpovědět

Zítra beru auto...chcete někdo vzít? Ale počítám s normálním odjezdem :-) ne do rána :-) 4

budeš dělat taxíka?

odpověděl(a)

Pouze nabízím svezení...nebudu pendlovat...:-)

, Trika odpovědět

Ahoj ještě jsi chce někdo obědnat triko uzavirka obědnavek je do středy do 18:00

icon , Kritika pana kritika odpovědět

Nevím jestli jste četli, ale tady je nezávislý pohled na pořádání naši soutěže www.nhhl.cz/index.php/kola-llgy/123-4-kolo-nh...

, Maroni odpovědět

Gratuluji Mirkovi za 1. místo na TFA Petřvald , jde vidět že na treninkách maká . Držím palce na dalším TFA . 1

odpověděl(a)

diky.vice stesti nez rozumu.prvni a urcite posledni vitezstvi.ale byla to tymova prace,bez rodinne podpory a podpory kamaradu hasicu kteri mne podporujou jak financne tak i v trenovani by to nebylo realne.

, Gratulace odpovědět

Gratuluji naším mladým hasičům k získání 2.místa v Hlučínské lize.Tím to umístěním si zajistili účast v soutěži o Pohár Starosty OSH Opava konané 27.6.2015 ve Slavkově.
za SDH Darkovice Martin Hruška

, Poděkování odpovědět

Děkuji všem kteří se podíleli na zdárném průběhu 4.kola NHHL konané v Darkovicích.Chtěl bych také poděkovat firmě Ferrmon za zakoupení pohárů pro vítěze.
za SDH Darkovice Martin Hruška

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 48