OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 21.12. v 14:00. Příprava velkého vánočního stromu pro kostel.
OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v sobotu 15.12. v 8:45. Kácení stromů za valem
OZNÁMENÍ: Nositelé dýchací techniky: v pátek 14.12. v 18:00. Nositelé DT mají dva termíny na vydýchání DT - 14.12. a 19.12. - ozvěte se Honzovi Šinkovi kdy a v kolik

Historie

Zde je pár snímků pořízených "před mnoha lety". Můžete si prohlédnout, jak se kdysi slavil 1. máj nebo zavzpomínat, kdo tehdy byl členem SDH ... Jsou to vzácné snímky, které bychom už asi těžko hledali (snad kromě kroniky).

Fotky jsou určeny čistě jen pro tento web. Jedná se o osobní materiál. Kopírování bez souhlasu je zakázané, prosím respektuje to.
Kdyby někdo náhodou doma našel nějaké staré fotky a byl by ochoten nám je půjčit (a naskenovat), prosím napište na:

info(zavináč)sdh-darkovice(tečka)cz

Děkujeme.