OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 11.5. v 9:00. Příprava a zabezpečení 5km běhu CZ-PL projektu
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 5.5. v 9:00. Mše sv. v kostele. Příprava posezení v HZ.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 9:00. Velký jarní úklid hasičské zbrojnice.
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 27.4. v 8:00. Sběr šrotu
OZNÁMENÍ: všichni, výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:30. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro MŠ a ZŠ.
SOUTĚŽ: muži: v sobotu 13.4. v 9:00. TFA Hnojník

V sobotu 27.4. během sběru velkoobjemového odpadu organizují hasiči sběr železného šrotu od 8:00 hodin
Železný šrot připravte před své pozemky.

Historie

Zde je pár snímků pořízených "před mnoha lety". Můžete si prohlédnout, jak se kdysi slavil 1. máj nebo zavzpomínat, kdo tehdy byl členem SDH ... Jsou to vzácné snímky, které bychom už asi těžko hledali (snad kromě kroniky).

Fotky jsou určeny čistě jen pro tento web. Jedná se o osobní materiál. Kopírování bez souhlasu je zakázané, prosím respektuje to.
Kdyby někdo náhodou doma našel nějaké staré fotky a byl by ochoten nám je půjčit (a naskenovat), prosím napište na:

info(zavináč)sdh-darkovice(tečka)cz

Děkujeme.