OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 21.10. v 7:45. Sraz u hasičárny. Sběr šrotu
SOUTĚŽ: dorost: v sobotu 21.10. v 7:00. Slavkov - okresní kolo (podzimní část)
OZNÁMENÍ: muži, dorost, žáci: v úterý 17.10. v 16:00. Přesouváme tréninky z venku dovnitř. Takže první trénink v KD. Přezuvky sebou.

Historie

Zde je pár snímků pořízených "před mnoha lety". Můžete si prohlédnout, jak se kdysi slavil 1. máj nebo zavzpomínat, kdo tehdy byl členem SDH ... Jsou to vzácné snímky, které bychom už asi těžko hledali (snad kromě kroniky).

Fotky jsou určeny čistě jen pro tento web. Jedná se o osobní materiál. Kopírování bez souhlasu je zakázané, prosím respektuje to.
Kdyby někdo náhodou doma našel nějaké staré fotky a byl by ochoten nám je půjčit (a naskenovat), prosím napište na:

info(zavináč)sdh-darkovice(tečka)cz

Děkujeme.