MUŽI: ve čtvrtek 20.6. v 16:00
ŽÁCI: ve čtvrtek 20.6. v 16:00

ŠKOLENÍ: výjezdová jednotka: ve středu 10.7. v 17:30.S praktickým cvičením
SOUTĚŽ: muži, dorost: v sobotu 22.6. v 20:00.Bolesław - noční
OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: ve čtvrtek 20.6. v 17:30.Řízení dopravy Hať - Darkovice. Průvod Božího těla z kostela.
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 16.6. v 7:30.HLM Bobrovníky

Historie

Zde je pár snímků pořízených "před mnoha lety". Můžete si prohlédnout, jak se kdysi slavil 1. máj nebo zavzpomínat, kdo tehdy byl členem SDH ... Jsou to vzácné snímky, které bychom už asi těžko hledali (snad kromě kroniky).

Fotky jsou určeny čistě jen pro tento web. Jedná se o osobní materiál. Kopírování bez souhlasu je zakázané, prosím respektuje to.
Kdyby někdo náhodou doma našel nějaké staré fotky a byl by ochoten nám je půjčit (a naskenovat), prosím napište na:

info(zavináč)sdh-darkovice(tečka)cz

Děkujeme.