Návštěvní kniha

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Kontrola tyto znaky přepište do pole kontrola
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 44
, Pes Artur odpovědět
Strašně moc děkuji za záchranu mého starého psa Artura, označeno jako výjezd 8.15 Hornická, Havířov a také osobě, která zavolala pomoc, hledala jsem ho 3 hodiny, od 6.30,, jsem opravdu šťastná, že to tak skončilo,
icon odpověděl(a)
Asi si to pletete s Darkovem, ale i tak nás to těší.
, Zaučování nováčků odpovědět
Ahoj, chtěl bych poděkovat Jeníkovi za včerejší zaučování nováčků.Vyjeli jsme s autem, zapojili hydrant, vyzkoušeli proudnici, vynášeli osobu. Bylo to skvělé!!!
icon odpověděl(a)
Poděkování patří spíše Demsimu za zkušenosti od profesionála.
, Poděkování odpovědět
, - odpovědět
Dekuji vsem za dnesni privitani naseho Jiricka jako nejmladsiho clena sboru, strasne moc nas to potesilo :-)
, nástřikové terče odpovědět
Dobrý den, mohu se prosím zeptat kde jste pořídili ty průhledné nástřikové terče s časomírou?? Přede Vám děkuji za odpověď
Dobrý den,
terče pořízeny od firmy KNĚZEK s.r.o. včetně časomíry.
icon , - odpovědět
Konečně parádní trénink včera.
Je to nádhera, když přijdou lidi taky pomoct a ne jenom kecat. Najednou se dá stihnout tolik věcí, že člověk až žasne.
, Kryštof odpovědět
Ještě jednou moc děkuji všem zúčastněným i nezúčastněným členům za včerejší přivítání mého syna - ano, nejmladšího člena sboru! 1
Velmi jste nás potěšili!! 3
, Jarní úklid odpovědět
Velký jarní úklid...19.3. ... komu to zas škube rukama? V zimě... 8
, Strom u Darkoviček odpovědět
6.2.2016 15:30:18 - Technická pomoc, odstranění nebezpečných stavů, naprasklé větve stromu. Darkovice, silnice mezi Darkovičkami a Vřesinou. Odstranění prasklé větve nalomeného stromu u silnice, větve hrozily pádem na vozovku. Výjezd 1+7 CAS K-25 Karosa Liaz 101.

Ten strom v tomto stavu tam byl cca 2 roky :-D . Cestáři při dvou prořezech podél cesty jej v tomto stavu vždy ponechali :-D . Z posledních x větrů nikdy nespadly větve na cestu z tohoto stromu. Z fotek je jasné (ví i ti, kdo tudy denně jezdí na Píšť), že ta vetěv nad silnici nezasahovala, viz druhá fotka :-D
odpověděl(a)
Tak když nas tam poslali tak co to tady řešiš
, Hlidka odpovědět
Čau, má někdo v sobotu čas koho sem se eště neptal? Bo bych potřeboval kohosik ku sobě na hlidku.
, - odpovědět
Zítra beru auto...chcete někdo vzít? Ale počítám s normálním odjezdem :-) ne do rána :-) 4
budeš dělat taxíka?
odpověděl(a)
Pouze nabízím svezení...nebudu pendlovat...:-)
, Trika odpovědět
Ahoj ještě jsi chce někdo obědnat triko uzavirka obědnavek je do středy do 18:00
, Maroni odpovědět
Gratuluji Mirkovi za 1. místo na TFA Petřvald , jde vidět že na treninkách maká . Držím palce na dalším TFA . 1
odpověděl(a)
diky.vice stesti nez rozumu.prvni a urcite posledni vitezstvi.ale byla to tymova prace,bez rodinne podpory a podpory kamaradu hasicu kteri mne podporujou jak financne tak i v trenovani by to nebylo realne.
, Gratulace odpovědět
Gratuluji naším mladým hasičům k získání 2.místa v Hlučínské lize.Tím to umístěním si zajistili účast v soutěži o Pohár Starosty OSH Opava konané 27.6.2015 ve Slavkově.
za SDH Darkovice Martin Hruška
, Poděkování odpovědět
Děkuji všem kteří se podíleli na zdárném průběhu 4.kola NHHL konané v Darkovicích.Chtěl bych také poděkovat firmě Ferrmon za zakoupení pohárů pro vítěze.
za SDH Darkovice Martin Hruška

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 44