Aktuality

Aktualizace webu

Příští trénink

DOROST: v úterý 12.12. v 16:00
ŽÁCI: v úterý 12.12. v 16:00

Oznámení

OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v úterý 19.12. v 15:30. Příprava velkého vánočního stromu pro kostel.
OZNÁMENÍ: žáci: v úterý 5.12. v 16:00. Ukončení sezóny v hasičské zbrojnici.

Tabulka ligy

Hlučínská liga mládeže

Noční hlučínská hasičská liga

Návštěvnost

Kategorie: Novinky

Hledá se nový člen/-ka

Dres, lupa
Neviděli jste je někde?

Hasiči Darkovice hledají nové sportovně aktivní členy i členky ve věku 17-150 let pro převážně noční požární útoky (NHHL), ale i jiné denní soutěže. Jsme otevření i hasičským členům okolních obcí, které nemají svůj soutěžní tým, ale mají soutěživého ducha. Hať, Šilheřovice, Darkovičky, Hlučín.

Oblast hasičského sportu je široká a nemusíte zůstat jen u stříkání vody na terč. Hasičina je o různorodosti. Dospělí běhají 100m s překážkami, štafety, útoky s vodou i bez vody, výstupy na věž, silové simulační tratě, jezdí se rally se simulacemi zásahů nebo vyprošťuje z aut. Třešničkami na dortu jsou různé netradiční soutěže.

Reprezentovat můžete nejen obec, ale i kraj nebo rovnou celou republiku. Naši členové za roky sportování nasbírali svými úspěchy tolik pohárů, že už je nemají, kam dávat. Chcete-li i vy zkusit bojovat o pohár, přijďte na tréninky v úterý od 16 hodin, kde zjistíte více. Nemůžete-li v úterky, domluvte se s Janem Kotercem na jiný den e-mailem <jan.kot(zavináč)centrum.cz>, popř. můžete kontaktovat jiného člena.

Že se neumíte hýbat a všechno vás bolí? Tak to je právě důvod začít cvičit. Vzpomeňte si na Covid, jak jste stonali a nemohli se hýbat. Teď je vám hej. Sportování je jen o rychlejším pohybu. Pro soutěživost ani vyšší věk (nad 50 let) není překážkou. Do důchodu v 65 letech máte ještě daleko.

PS pro místní: Uvítáme i nové děti a mládež, která může přijít taktéž na tréninky v úterky. A pro dospělé máme volné místa i v naší výjezdové jednotce.