Nové hasičské vozidlo Fabia Combi

Na konci února nám bylo předáno do užívání auto Fabia II Combi 1.4

Na konci února bylo předáno a 27.2.2018 dorazilo do Darkovic nové osobní vozidlo Škoda Fabia II Combi. Bezúplatným převodem bylo převedeno od HZS MSK do majetku obce Darkovice. Sloužit bude pro potřeby výjezdové jednotky, snadnější přesun na určitá školení a pro příhraniční spolupráci, zejména spolupráci s družební obcí Raszczyce.

Jedná se o benzínovou verzi o objemu 1.4 litru a výkonu 63kW. Pětidvéřová zvětšená combi verze s pěti místy k sezení. Automobil (r. výroby 2008) je navíc opatřen i tažným zařízením.

Děkujeme tímto zástupcům HZS MSK, celému HZS MSK, zastupitelstvu obce Darkovice, výboru SDH Darkovice, veliteli jednotky M. Mokrému a D. Halfarovi za obětovaný čas a úspěšné vyřízení převodu pro toto vozidlo.