Aktuality

Příští trénink

DOROST: v úterý 28.5. v 16:00
ŽÁCI: v úterý 28.5. v 16:00

Oznámení

SOUTĚŽ: žáci: v neděli 2.6. v 7:30. HLM Bobrovníky
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 26.5. v 7:00. Globus CUP
OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pondělí 20.5. v 13:00. Čerpání koupaliště
OZNÁMENÍ: Technická četa na okresní kolo: v neděli 19.5. v 6:40. Sraz u hasičárny.

Tabulka ligy

Hlučínská liga mládeže

Noční hlučínská hasičská liga

Návštěvnost

Kategorie: Novinky

Nové hasičské vozidlo - Škoda Yeti

Na konci ledna jsme obdrželi bezúplatným převodem od HZS MSK auto Škoda Yeti

Na konci ledna bylo předáno a 31.1.2023 dorazilo do Darkovic nové osobní vozidlo Škoda Yeti 4x4. Bezúplatným převodem bylo převedeno od HZS MSK do majetku obce Darkovice. Sloužit bude pro potřeby výjezdové jednotky, pro potřeby SDH a při práci s mládeží, snadnější přesun na určitá školení a pro příhraniční spolupráci, zejména spolupráci s družební obcí Raszczyce.

Timto nahrazuje Škodu Fabii II Combi, která byla u nás od 27.2.2018 a k 31.1.2023 byla ukončena zápujčka od obce Darkovice, kde dále bude sloužit jako referenční vozidlo.

Jedná se o naftovou verzi o objemu 2.0 litru a výkonu 81kW, s manuální šestistupňovou převodovkou a pohonem všech čtyř kol. Pětidvéřová verze s pěti místy k sezení. Automobil (datum první registrace 2015) o hmotnosti 1550 kilogramů a dosahuje maximální rychlosti 175 kilometrů za hodinu.

Děkujeme tímto HZS MSK za bezúplatný převod tohoto vozidla a obci Darkovice za úspěšné vyřízení převodu a za zapůjčení do užívání, veliteli jednotky D. Halfarovi za obětovaný čas a úspěšné vyřízení převodu pro toto vozidlo.

Hasičská Škoda Yeti zepředu Hasičská Škoda Yeti zezadu Hasičská Škoda Yeti zleva Hasičská Škoda Yeti zprava Hasičská Škoda Yeti zboku