OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:00. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro ZŠ.
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 21.4. v 8:00. SP 60m - Kravaře
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 20.4. v 8:30. Brigáda v HZ, v garáži a okolí.

Odpoledne s hasiči

Zveme Vás na odpoledne s hasiči v sobotu 23. července 2022. Budou připraveny jak soutěže pro dospělé tak i pro děti.

Odpoledne s hasiči

Přijďte se opět pobavit na "Odpoledne s hasiči". V sobotu 23. července 2022 od 15 hod. v prostorách za hasičskou zbrojnicí. Těšit se můžete na spoustu her jak pro děti tak pro dospělé. Bude připravena výstava hasičské techniky, skákací hrad, požární disciplíny a další. Zaženete u nás hlad i žízeň. Budeme opékat makrely i jiné grilované pochoutky, langoše i ostatní sladké pochoutky.

Akce začne v 14:00 mší svatou a svěcením kaple sv. Floriána a obecního úřadu. Kaple sv. Floriána bude otevřena pro veřejnost od 13:00 hodin.

Po mši svaté od 15:00 hodin bude probíhat již tradiční Odpoledne s hasiči.

Vezměte děti, rodiče, prarodiče, tety i strýčky. Všichni se u nás skvěle pobaví.

Upozornění pro řidiče: V průběhu akce bude uzavřena ulice Kučoviny v úseku od hasičské zbrojnice k ulici Pod Svahem. Možná objížďka po ulici Pod Svahem.

A ještě fotky z předloňského roku: www.sdh-darkovice.cz/foto/2021/08-07-odpoledne-s-hasici/
A fotky z předešlého roku: www.sdh-darkovice.cz/foto/2019/07-20-odpoledne-s-hasici/

Akci podpořil také BombusEnergy svou akcí MilionTyčinek.

Bombus