SOUTĚŽ: žáci: v neděli 2.6. v 7:30. HLM Bobrovníky
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 26.5. v 7:00. Globus CUP
OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pondělí 20.5. v 13:00. Čerpání koupaliště
OZNÁMENÍ: Technická četa na okresní kolo: v neděli 19.5. v 6:40. Sraz u hasičárny.

Odpoledne s hasiči

Zveme Vás na odpoledne s hasiči v sobotu 7. srpna 2021. Budou připraveny jak soutěže pro dospělé tak i pro děti.

Odpoledne s hasiči

Přijďte se opět po roční pauze pobavit na "Odpoledne s hasiči". V sobotu 7. srpna 2021 od 15 hod. v prostorách za hasičskou zbrojnicí. Těšit se můžete na spoustu her jak pro děti tak pro dospělé. Bude připravena výstava hasičské techniky, skákací hrad, požární disciplíny a další. Zaženete u nás hlad i žízeň. Budeme opékat makrely i jiné grilované pochoutky, langoše i ostatní sladké pochoutky.
Vezměte děti, rodiče, prarodiče, tety i strýčky. Všichni se u nás skvěle pobaví.

Upozornění pro řidiče: V průběhu akce bude uzavřena ulice Kučoviny v úseku od hasičské zbrojnice k ulici Pod Svahem. Možná objížďka po ulici Pod Svahem.

A ještě fotky z předloňského roku: www.sdh-darkovice.cz/foto/2019/07-20-odpoledne-s-hasici/