SOUTĚŽ: žáci: v neděli 27.11. v 7:30. Sraz v KD. HLM Darkovice
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 26.11. v 15:30. Příprava soutěže
OZNÁMENÍ: Výbor , výjezdová jednotka: v pátek 25.11. v 17:00. Ukončení roku - v hasičské zbrojnici. Příspěvek 300Kč za osobu, 500Kč na pár.

Kategorie: Ostatní

Hasičská balada

Hoří, hoří, hoří ... hhh
Hoří, hóříí hoří horní heršpitská hospoda Hrbatý Hrozen.Hostinský Hrubeš hýká hrůzou, honí hasiče, hubuje, hořekuje, huláká haste, haste honem hybaj, hovada. Hasiči hovno hasí, hledají hlavní hydrant! Hoří holubník, hnojiště, huspenina, hudebníkům housle, harfy harmonika... hašiš, hoří husitské halapartny, hoří historické hebrejské hieroglyfy, hoří hektolitry handlovaného hennesy. Hoří Hrubešova hnědá Honda. Hilfe, Hilféé haleká hysterický heinlainovec Havránek, hoří Hakenkreutz! Himmel Hergot, huš hajzle ! Houf heršpitských hokejistů ho hbitě hákuje holemi. Hoří herna, hoří hubertusy, honosné haveloky herecké honorace hrubě hazardující horentními honoráři, hoří hřívy huculských hřebců handlíře Hlavsy. Handycapovaným hoří hrby. Hoří holínky hospodáře Hanáka. HUMUS. Hormonální hybrid homosexuál Horáček hladí, ... hladí hubici hasičské hadice hýžděmi. Hinduista Hyrš... hinduista Hyrš hypnotizuje Hodonínský horizont, hurá hydrometeority... halucinace. Hoří hasiči horečně hledaný hlavní hydrant ! Hospoda hořela hodinu, hotovo, Hirošima hadr, hořeniště halí hustá HMLA. Hostinský Hrubeš hloubí hroby, hyeny hodují.