SOUTĚŽ: žáci: v neděli 14.11. v 7:30. HLM Darkovice
OZNÁMENÍ: všichni: v neděli 14.11. v 6:30. Sraz u hasičárny. Příprava soutěže v KD
SOUTĚŽ: žáci: v sobotu 6.11. v 2:45. 60m, Jablonec nad Nisou, přihlášení starší žáci, popř. už v pátek
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 30.10. v 14:00. Slavnostní průvod do kostela a pak na slavnostní schůzi do KD
SOUTĚŽ: žáci: v sobotu 30.10. v 2:45. 60m, Praha, přihlášení starší žáci

Dotace MSK - Podpora sborů dobrovolných hasičů v roce 2020

2020 - Jedná se o dotační program kde poskytovatelem dotace je Moravskoslezský kraj a budou poskytovány dotace na projekty zaměřené na činnost pobočných spolků hasičů, na podporu požárního sportu, prezentace požární ochrany veřejnosti, udržování hasičských tradic, informování o historii hasičstva a zachování historické požární techniky. Cílem podpory daného účelu je přispět k rozvoji dobrovolného hasičstva v Moravskoslezském kraji.

Dotace MŠMT - Program Můj klub 2020

2020 - Výzva je zaměřena na podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot, které se věnují sportování dětí a mládeže.

Dotace MSK - Podpora sborů dobrovolných hasičů v roce 2019

2019 - Jedná se o dotační program kde poskytovatelem dotace je Moravskoslezský kraj a budou poskytovány dotace na projekty zaměřené na činnost pobočných spolků hasičů, na podporu požárního sportu, prezentace požární ochrany veřejnosti, udržování hasičských tradic, informování o historii hasičstva a zachování historické požární techniky. Důvodem podpory daného účelu je přispět k rozvoji dobrovolného hasičstva v Moravskoslezském kraji.

Dotace MŠMT - Program Můj klub 2019

2019 - Jedná se o dotační neinvestiční program státní podpory sportu pro spolky na léta 2017-2019.

Dotace MSK - Podpora dobrovolných hasičů v roce 2018

2018 - Jedná se o dotační program kde poskytovatelem dotace je Moravskoslezský kraj a budou poskytovány dotace na projekty zaměřené na činnost pobočných spolků hasičů, na podporu požárního sportu, prezentace požární ochrany veřejnosti, udržování hasičských tradic, informování o historii hasičstva a zachování historické požární techniky. Důvodem podpory daného účelu je přispět k rozvoji dobrovolného hasičstva v Moravskoslezském kraji.

Dotace MŠMT - Program Můj klub 2018

2018 - Jedná se o dotační neinvestiční program státní podpory sportu pro spolky na léta 2017-2019.

Dotace MŠMT - Program VIII 2017

2017 - Poprvé jsme vyzkoušeli podat žádost o dotaci na sport v Programu VIII - "Organizace sportu ve sportovních klubech a tělovýchovných jednotách" pro rok 2017

Projekt cz-pl

2011 - Název mikroprojektu: Rozvoj spolupráce hasičských sborů Darkovic a Lyski