ŽÁCI: v pátek 3.5. v 16:00

OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:20. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro ZŠ.

Celkové 2. místo v třetím ročníku HLM

Třetí ročník ligy už je úspěšně za námi a my si odnášíme krásný pohár za celkové 2. místo.

Poslední 12. kolo Hlučínské ligy mládeže se uskutečnilo v neděli 21. 6. 2015 v Šilheřovicích. Z důvodu špatného počasí byla zrušena disciplína štafety dvojic. Zůstala pouze disciplína požární útok, ve které se nám bohužel celé jaro nedařilo. Po podzimu, kdy jsme vedli tabulku, jsme se po jarních kolech propadli na celkové 2. místo. Předběhly nás pouze Bohuslavice, které na jaro nasadili brutální tempo a skoro každou soutěž vyhráli.

I přesto postupujeme do soutěže „O pohár starosty Okresního sdružení hasičů.“

O týden později jsme brzo ráno vyrazili do Slavkova, kde nás čekalo postupové kolo o pohár starosty OSH. Zde se utkaly první tři týmy z hlučínské, první tři z mladecké a prvních šest z opavské ligy. Do vyšší soutěže o pohár KSH postupují první tři týmy. A tak jak už bylo zmíněno i na této soutěži se nepodařil požární útok, když se uvolnila koncovka na rozdělovači. Celkově jsme se umístili na 9. místě.

Za úžasnou sezónu děkují vedoucí mladých hasičů

Ukončení HLM

Výsledky jednotlivých kol