ŽÁCI: v pátek 3.5. v 16:00

OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:20. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro ZŠ.

Poděkování za provedenou práci

Poděkování od vedení naší obce a za zásah v dřevozpracujícím podniku v Hlučíně.

Poděkování z vedení obce

Obec Darkovice děkuje své výjezdové jednotce za příkladnou a dobře odvedenou práci při řešení různých událostí v obci i mimo ni - požáry a technické pomoci.
Jednotka byla nápomocná i při požáru pily v Hlučíně, kde se zúčastnila hasebních i likvidačních prací v hojném počtu.

Tímto obec děkuje jednotce za obětavou práci.

Poděkování starosty města Hlučína

Dobrý den.
Starosta města Hlučína Pavel Paschek děkuje všem hasičům za rozsáhlý zásah při hašení požáru dřevozpracujícího podniku v Hlučíně, dne 18. 3. 2015.
Hasiči opět předvedli úctyhodné nasazení a prokázali obětavost a vysokou odbornou a profesionální úroveň.
Děkuji.

Ing.Jarmila Harazinová