Černá vlajka
Vilibald Kalvar

OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 26.4. v 8:20. Den otevřených dveří (den bezpečnosti) pro ZŠ.

Chlebičov - jarní kolo

dorost
- 25.5.2008
Jarní pokračovaní dvoukolové hry pro dorost v Chlebičově.
Náš tým dorazil na místo bohužel jen s družstvem dorostenců, protože dorostenky nedorazily všechny a ve dvou (ty, které přišly) se běhat nedá.
Chladno, zataženo, bez deště, občas vysvitne slunce. Tak takové počasí nás přivítalo na místě. I možná proto se už všichni těšili na zahájení a hlavně na samotnou soutěž.
První disciplína byla 100m překážek pro jednotlivce. Z našeho týmů na stovky nastoupili jen čtyři členové. Výkony byly podle mého hodnocení trošku podprůměrné, ale na to co jsme cvičili v našem areálu to bylo vynikající. Ani jeden z našich závodníků, kteří běželi dvoukolově, neměl diskvalifikaci. Pak následovala štafeta 4x100m. Oproti klasické štafetě se lišila jen v tom, že místo domečku bylo v dráze postaveno okno. Tak jako stovky dopadly i oba pokusy na štafetách. Bez problémů. Po dlouhém čekání přišel na řadu požární útok. Všechno vypadlo nadějně. Zkoušení zapojení hadic, savic, proudnic. Vypadalo to že to bude v pořádku. Potřebovali jsme hlavně čas. Nachystali jsme si nářadí na základnu, nervozita stoupla. Po odstartování všechno klapalo až po naplnění terčů. Po úspěšném dokončení zvedl ale hlavní rozhodčí červený praporek, za sprosté slovo vyřčené během útoku.
Po vydařeném začátku, špatný konec a s ním i výsledné čtvrté místo. Po celkovém sečtení bodů z podzimního a jarního kola si náš dorost zasloužil páté místo.
Diplom