Příští trénink

DOROST: v úterý 14.5. v 16:00
ŽÁCI: v pátek 10.5. v 16:00

Oznámení

OZNÁMENÍ: výjezdová jednotka: v pátek 17.5. v 9:00. Den otevřených dveří pro MŠ.
SOUTĚŽ: žáci: v neděli 12.5. v 7:30. HLM Dobroslavice
SOUTĚŽ: žáci: ve středu 8.5. v 7:30. Okrsek Kozmice
OZNÁMENÍ: všichni: v sobotu 4.5. v 15:30. Mše sv. v kapli ke cti sv. Floriána.

- 12.9.2009

Jelikož chtěli hlučínští hasiči pomoct s organizací soutěže, byli jsme zařazeni na druhé, čtvrté, šesté a čtrnácté startovní místo. Startovní místa hned na začátku bývají docela nechtěná, protože člověk neví do čeho jde.

První dvojice běžel Jirka s Vaškem. Těm se dařilo na trati až k hadicovým košům. Tam se zastavil Vašek, když jeho koš převrátil jeden od Jirky. Musel se vrátit a znovu je postavit, mezitím se zadrhl Jirka na pneumatikách. Pak už běželi docela stejně. Tuto ztrátu nedokázali dohnat.

Další dvojici, Danielovi a Janovi se dařilo hodně dobře. Dokázali udělat čas o třicet sekund rychlejší než naše první dvojice. Ti dva se dokonale doplňovali. Daniel má sílu v rukách, takže dokázal dohnat Jana na silových disciplínách, ten je zase lepší na nohy a po disciplínách ztrátu dohnal během. Jejich naprosto výborný čas 2:43:47 nedokázal nikdo do konce soutěže překonat.

Třetí dvojice, Jeník a Jakub, na tom byla o poznání hůře. Jakub nedokázal přeskočit barieru. Povedlo se mu to až na popáté. Tím samozřejmě ztratil fůru času. Jeník byl už za polovinou tratě, když se mu podařilo barieru překonat. Do cíle nakonec doběhli oba. Ale jeden nebyl vůbec udýchaný, druhý se z toho vzpamatovával ještě pár hodin.

Čtvrtá dvojice, Lukáš a Lukáš, běžela soutěž typu TFA úplně poprvé. Ze začátku jim šlo vše jak po másle. U hadicových košů jim však začaly docházet síly. Pak už se jen trápili, ale do cíle doběhli v docela slušném čase.

Naše družstva nakonec obsadila první, dvě středová a poslední místo.